У Коломиї знайшли 6-річного хлопчика, батько якого пиячив та заснув на вулиці

Учора, 12 липня, у Коломиї знайшли 6-річного хлопчика батько якого пиячив та заснув на вулиці. Про дитину в поліцію повідомила жителька райцентру.

Як згодом з’ясували поліцейські, перехожа коломиянка помітила заплаканого хлопчика на одній з вулиць міста. Дитина не могла привести до тями нетверезого батька, який заснув просто на землі. Хлопчик попросив незнайому відвести її до родича, який буцімто торгував на ринку. Утім, знайти його не вдалося, тож коломиянка зателефонувала до поліцейських, яким й передала дитину.

Працівники поліції разом з малюком повернулися до місця, де залишився сплячий батько. Проте чоловіка там не застали. Дорогою поліцейські розпитували дитину про матір і таким чином довідалися про місце її роботи.

Невдовзі встановили особу матері, повідомили їй про знайденого сина та передали їй дитину.

Однак вже за півгодини ця жінка з дитиною знову потрапила в поле зору працівника ювенальної превенції. У товаристві кількох знайомих на вулиці у центральній частині міста мама «відзначала» пляшкою горілки повернення сина. За розпивання алкогольних напоїв у громадському місці її притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім того, така поведінка батьків малолітнього хлопчика спонукає поліцейських більше дізнатися про цю родину та вжити відповідних заходів в інтересах дитини.

Нагадаємо, в Івано-Франківську правоохоронці перевірили, як живуть діти ромів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!