У Косові буде доступний якісний Інтернет у форматі 3G

13 лютого 2018 року у районній раді відбулась робоча зустріч у форматі голови районної ради Павла Ванджурака, першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Марчука, міського голови м.Косова Юрія Плосконоса з керівництвом регіонального відділення компанії ПрАТ «Київстар» з приводу надання в оренду мобільному оператору частини приміщення в будівлі Косівської районної ради.

Так, на горищі адміністративної будівлі, на площі 8 квадратних метрів, пропонується розмістити спеціальне обладнання для того, щоб вирішити проблему функціонування якісного мобільного зв’язку третього покоління та високошвидкісного інтернет-зв’язку на території міста Косова, й зокрема, у центральній частині районного центру.

За словами представників оператора, через збільшення кількості абонентів, у місті Косові уторилася висока щільність мобільного зв’язку, тому є пропозиція вирішити дану проблему шляхом встановлення спеціального обладнання стандарту 3G. За технічними характеристиками для даних цілей підходять горища у трьох будівлях на території міста Косова: Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, Косівського відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області та адміністративного приміщення Косівської районної ради. Власники майна перших двох будівель знаходяться за межами Івано-Франківської області.

У зв’язку з цим, питання готується до розгляду на черговій сесії районної ради. На сьогоднішній день є позитивний висновок профільної депутатської комісії. А вчора, під час робочої зустрічі, було обговорено усі технічні моменти та надано обґрунтовані відповіді на питання щодо впливу мобільного зв’язку на здоров’я людей. У разі прийняття позитивного рішення сесією районної ради – жителі міста Косова отримають якісний мобільний 3G зв’язок, а районний бюджет – поступлення у вигляді щомісячної орендної плати, яка буде розрахована у відповідності до затвердженої Методики розрахунку пропорції розподілу між районним бюджетом, орендодавцем та балансоутримувачем та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!