У Косові провели «Олімпійський день»

3 серпня на стадіоні «Колос» міста Косів зібралися понад 200 дітей, які відпочивають у дитячому закладі санаторного типу ЛОК «Карпатські зорі».

Зодягнуті у вишиванки, із чудовим настроєм та непереборним бажанням перемоги діти урочисто пройшли святковою колоною на чолі із вихователями оздоровчого закладу, які цього дня перевтілилися у величних та могутніх грецьких богів Олімпу.

Саме так розпочався спортивно-масовий захід «Олімпійський день». Юних спортсменів привітав голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк. «Олімпійські боги» влаштували дітям вікторину на знання історії і розвитку олімпійського руху, його ідеалів та принципів. Ведучими урочистої частини заходу виступили Віталій та Катерина Редюки.

Під звучання Державного гімну України спортсмени вишикувалися у літери, які в кінцевому результаті утворили назву нашої держави «УКРАЇНА». Спортивні змагання з бігу, метання м’ячика, перетягування канату та спортивні естафети розпочалися під голосні дитячі заклики «Слава Україні! Героям Слава!», «Україна понад усе», «Україна – єдина», «Крим наш».

Протягом двох годин на стадіоні вирувала атмосфера командного духу, завзятості, спритності та спортивної вправності. Кожна дитина мала змогу проявити свої вміння у чотирьох видах спорту, суддівство яких здійснювали вихователі-«боги Олімпу».

У кожному виді змагань визначилися свої переможці та призери. Нагородження всіх учасників «Олімпійського дня» відбулося за сприяння Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Хотілося б подякувати керівництву та вихователям дитячого закладу санаторного типу ЛОК «Карпатські зорі» за належну організацію фізкультурно-оздоровчого заходу, який, сподіваємося, залишиться у гостей краю світлим спогадом про Косівщину.

Нагадаємо, У Рогатині нагородили спортсмена, який виборов срібло на престижних змаганнях

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!