У Кривецькому НВК на Богородчанщині зможе навчатися більше дітей

Вчора, 13 лютого, у Кривецькому навчально-виховному комплексі Богородчанського району відбулося відкриття двох дошкільних груп на 40 місць.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, підтримка дошкільної освіти є пріоритетним завданням для влади, тому й надалі велику увагу буде приділятися будівництву дошкільних закладів. Він подякував керівництву району, депутатам та жителям села, які долучилися до відкриття дошкільних груп.

Роботи були розпочаті ще у 2015 році через реалізацію проекту «Щасливі діти – майбутнє громади» (реконструкція приміщень Кривецької ЗОШ І-ІІ ст. під дитячий садок – І етап). Загальна вартість проекту – 145,884 тис. грн (кошти обласного бюджету – 75 тис. грн, кошти сільської ради – 15 тис. грн, кошти районного бюджету – 54 тис. грн, кошти громади – 1, 884 грн).

На роботи з обласного бюджету було виділено кошти у сумі 990 тис. грн. На придбання насосу, меблів та м’якого інвентарю з районного бюджету було виділено 165 тис. грн. Придбано ігровий майданчик, для якого отримали з державного бюджету 50 тис. грн.

Нагадаємо, на Богородчанщині відкрили капітально відремонтований ФАП.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!