У Києві обговорили питання реформування комунальних друкованих ЗМІ

Днями в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Г. Шевченка у м. Києв відбулася друга Всеукраїнська конференція «Дорожня карта реформування комунальної преси на 2016 рік: 15 кроків до свободи і незалежності».
Її було організовано Національною спілкою журналістів України та Асоціацією місцевої преси за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

змі

У роботі конференції взяли участь 160 редакторів комунальних друкованих ЗМІ зі всієї України, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Зокрема, з Івано-Франківщини на зібранні були присутні головні редактори комунальних друкованих видань та працівники департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Під час конференції було надано постатейний коментар Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», обговорено питання оформлення угод про висвітлення діяльності та заходів органів влади, оптимальних форм господарювання реформованих редакцій, критерії фінансової підтримки реформованих видань, проекту змін до закону.

Спікери конференції – голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, головний консультант Головного департаменту інформаційної політики АПУ Олександр Бухтатий, президент Асоціації медіа-юристів України та секретар НСЖУ Тетяна Котюжинська – неодноразово наголошували, що роздержавлення комунальної преси сьогодні вкрай необхідне. «При цьому легше буде здійснювати заходи з реформування редакціям, які упродовж останніх років отримували від органів влади невелику дотацію або взагалі її не отримували» – зауважила Тетяна Котюжинська.

Насамкінець редактори комунальних друкованих видань обмінялися досвідом щодо перших успіхів і проблем реформування та отримали професійну юридичну відповідь на питання, що їх цікавили. Третю Всеукраїнську конференцію «Дорожня карта реформування комунальної преси на 2016 рік: 15 кроків до свободи і незалежності» організатори запланували на квітень-травень.

Нагадаємо, що Порошенко підписав закон про роздержавлення друкованих ЗМІ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!