У Мінфіні розповіли, хто залишиться без субсидії

  • В результаті чергового підвищення тарифів з 1 травня в Україні субсидію отримуватимуть близько 7 мільйонів сімей.

    Паралельно з підвищенням тарифів чиновники планують впроваджувати програму з енергозбереження та перевіряти, чи всі субсидіанти дійсно мають право на допомогу від держави, пише Сегодня.

    «Всім, хто отримує допомогу і дійсно повинен її отримувати, боятися не потрібно. Не будуть відбирати у людей пільги і субсидії. Боятися потрібно тим, хто використовує цю систему незаконно. Якщо оформляють на померлих людей, на людей, які виїхали. Боятися потрібно тим, хто порушує закон», – каже заступник міністра фінансів Оксана Макарова.

    За словами Макарової, перевірку проводитимуть лише за тими даними, які є у держорганів. Так, наприклад, якщо жителі села продають молоко, але цей дохід не реєструють, його при «верифікації» враховувати не будуть.

    У Міністерстві фінансів пояснюють, карати неправдивих одержувачів соціальних виплат та субсидій не будуть. У минулому році в уряді планували тих, хто отримав субсидію незаконно, штрафувати в двократному розмірі. Однак пізніше від цієї ідеї відмовилися.

    Відзначимо, в Україні ще жодного разу не проводили верифікацію одержувачів соціальних виплат. Крім того, до цього часу в країні не створили єдину електронну базу пільговиків і пенсіонерів.

    У населених пунктах ведуть паперовий документообіг, в результаті чого по всій країні, розповідають в Міністерстві фінансів, «мертві душі» отримують пенсії.

    Для того, щоб від них позбутися, варто всього лише зібрати всю інформацію, яка накопичилася в держорганах і порівняти її. Саме цим і зайнявся Мінфін.

  • subsidiya

    Нагадаємо, на сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська зареєстрували петицію з проханням перенести всі ярмарки з історичної частини міста на площу перед облдержадміністрацією.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!