У МІУК прокоментували ситуацію з проривом труби на Целевича, 20

29 грудня в Івано-Франківську, за адресою вул Целевича, 20 в підвалі прорвало трубу з гарячою водою. Гаряча пара з неприємним запахом заповнила всі п’ять поверхів під’їзду.

Ситуацію прокоментував Олександр Качанко, заступник директора МІУК. За його словами, самі співвласники будинків часто не хочуть приймати рішення про ремонт мереж.

У більшості будинків міста стан мереж гарячого водопостачання незадовільний. Це викликано тим, що співвласники будинків не хочуть приймати рішення про їх ремонти у зв’язку з тим, що у багатьох квартирах уже встановлені електричні нагрівачі води. Ситуація у будинку по Целевича, 20 така ж. Для забезпечення гарячого водопостачання у будинку вже замінили 27 метрів підвального розгалуження труби діаметром 50 мм (6, 7, 8 під’їзд), та люди цей ремонт відмовляються приймати. Проте прориви тривають і надалі, воду перекривають, місця протікань зварюють, і так знову по колу“, – розповів Олександр Качанко.

Він каже: без капітальної заміни мереж вирішити питання належного водопостачання неможливо. Тому, якщо точкові ремонти мережі не допомагають, мережа буде перекрита до виконання капітального ремонту, рішення про який повинні прийняти самі мешканці будинку.

“Щодо тези мешканки будинку про готовність до співфінансування ремонту співвласниками будинку хочу сказати, що відповідних рішень від мешканців цього будинку на адресу підприємства не надходило”, – додав заступник директора МІУК.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!