У Надвірній хочуть перевірити тарифи на проїзд

Учора, 6 березня, у Надвірній відбулася чергова сесія районної ради. Депутати звернулися з пропозицією перевірити тарифи на проїзд в громадському транспорті.

Відповідне звернення підготували члени ВО “Батьківщина”. У тексті звернення йшлося про те, що тарифи на проїзд постійно зростають, але реального підтвердження цього факту ніхто не надає. Зокрема немає і економічно обґрунтованих показників.

Ціна на проїзд з Надвірної до Івано-Франківська спершу піднялася з 15 до 25 грн, а після Нового року – до 30 грн. Відтак зростають і всі інші напрямки всередині району.

“До депутатів надходять багато звернень від місцевих жителів стосовно підвищення вартості проїзду в приміському транспорті, а також у напрямку Івано-Франківськ-Надвірна. Жителі району болісно сприймають таку тарифну політику підприємців, які здійснюють перевезення. Вимагаємо від органів влади усіх рівнів забезпечити контроль за формуванням тарифів на перевезення. А перевізників попросили формувати тарифну політику в законному, цивілізованому руслі”, – йдеться у зверненні.

Читайте також: Надвірнянські депутати просять відремонтувати дороги

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!