У Надвірні створили центр первинної медичної допомоги

У четвер, 21 червня, відбулася чергова сесія Надвірнянської районної ради. Розглянули питання про створення Комунального підприємства “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Надвірнянської районної ради.

Відповідно до реалізації реформи охорони здоров’я виникла необхідність створити комунальне підприємство “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Надвірнянської районної ради, затвердити Статут установи та призначити керівника.

Комунальне підприємство “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” є закладом охорони здоров’я комунальної власності і функціонуватиме як унітарне некомерційне підприємство, що надаватиме первинну медичну допомогу та здійснюватиме управління медичним обслуговуванням населення Надвірнянського району.

Засновником і Власником його є Надвірнянська районна рада. Підприємство має пройти державну реєстрацію, отримати ліцензію на здійснення медичної практики, а також ліцензування діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, акредитацію відповідно до законодавства.

КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Надвірнянської районної ради буде розміщене у Надвірній на вул. Грушевського, 12а.

“Це заклад, який повинен заробляти сам на себе. Договір зі службою здоров’я може укладати лише некомерційний заклад, для цього ми і створюємо цей центр”, – зауважує головний лікар Надвірнянської центральної районної лікарні Сергій Ємельянчук.

Присутні підтримали питання. Депутати також підтримали зміни до Статуту районної лікарні, необхідність внесення їх виникла через створення центру.

Нагадаємо, У центрі Франківська облаштували двір між двома лікарнями

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!