У Надвірній не вистачає грошей на соціальну сферу

6 березня відбулося чергове засідання Надвірнянської районної ради, на якому, зокрема, розглянули питання соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

Цього року передбачено виконання робіт на суму майже 12 млн гривень, повідомив депутат районної ради Андрій Карманський. Але наразі з минулого року у цей перейшла заборгованість по захищених статтях.

«Імовірно, першу половину року ми будемо погашувати заборгованість, а у наступну реалізовувати заплановані заходи, передбачені програмою соціально-економічного розвитку на 2018 рік», – коментує ситуацію депутат.

Крім того, закладено досить великі надходження до бюджету від збору рентних платежів. Але чи буде це і коли саме наразі невідомо. На сесії були представники НГВУ «Надвірнанафтогаз», вони запевнили, що цей рентний платіж вони платять.

Водночас в «Укрнафти» є заборгованість за попередні періоди, тож ці платежі можуть піти на погашення заборгованості, а не місцевим бюджетам.

«Для нас це велика проблема, адже на ці кошти ми розраховуємо. Ба більше у підприємства цього року закінчується термін дії ліцензії, а їм її не продовжують», – зауважує Карманський.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!