У Надвірній відбудеться фестиваль чоловічих хорів та ансамблів

П’ятий обласний фестиваль чоловічих хорів та ансамблів приурочать Дню незалежності України та 75-ій річниці створення УПА. Дійство під назвою «Вознесись, Україно!» пройде 27 серпня в Надвірній у міському парку ім. Івана Франка.

Про це йшлося під час засідання організаційного комітету за участю заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, голови районної ради Івана Гурмака, міського голови міста Надвірна Зіновія Андрійовича, директора обласного науково-методичного центру народної творчості Прикарпаття Василя Олексюка.

Присутні обговорили програму проведення заходу, сценарій, технічні та організаційні питання. Зазначалося, що для участі у фестивалі до Надвірної мають приїхати понад 25 колективів із Прикарпаття та один з Чернігівщини, а це – більше 400 учасників.

Нагадаємо, Загиблих учасників АТО з Прикарпаття вшанували турніром із міні-футболу

Головна мета фестивалю – формування патріотичних почуттів та підтримка бойового духу в умовах сьогодення. На святі звучатимуть виключно чоловічі голоси. Це цінність, яку ми не маємо права втрачати, – наголошують організатори. Своє головне завданням вони вбачають у проведенні заходу на високому художньому рівні.

Окрім того, у міському парку ім. Івана Франка розгорнуть мистецьку виставку майстрів Надвірнянщини.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!