У Надвірній відбувся чемпіонат області з дзюдо

• Відбірковий чемпіонат області на чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років цими вихідними пройшов у м. Надвірна, в спорткомплексі «Хімік».

У своєму виступі міський голова Зіновій Андрійович, який завітав на матч, зазначив, що в м.Надвірна на високому рівні  підготовка спортсменів по дзюдо. В стінах спорткомплексу заслужені тренери виховали не одного чемпіона.

Мер побажав усім успіху і висловив надію, що серед учасників змагань є майбутні чемпіони, які гідно представлятимуть Україну на міжнародній спортивній арені, повідомляє Надвірнянська правда.

Всі учасники змагань порадували своїх вболівальників яскравою боротьбою. Надвірнянці вибороли  перше загальнокомандне місце серед юнаків та дівчат.

Переможцями стали: Волковецька Жанна у ваговій категорії 44 кг., Бегеба Алла до 48 кг., Пліш Сніжана до 52 кг., Паневник Соломія до 57 кг., Михайлюк Надія до 78 кг., та Кепещук Богдана понад 78 кг., Свідрак Михайло  до 55 кг., Пилип’як Мар’ян до 60 кг., Пилип’як Іван  до 66 кг., Остап’юк Іван до 81кг., Тимінський Іван до 90 кг.

Крім того, нещодавно в м.Бєльци (Молдова) завершився міжнародний турнір з дзюдо серед юнаків  2000 – 2002 р.н.

Вихованці СДЮСШОР профкому ПАТ « Нафтохімік Прикарпаття» вибороли одну золоту нагороду – Андрій Лайщук у вазі до 50 кг та дві бронзові нагороди у вазі до 46 кг Ростислав Хопта та у вазі понад 66 кг  Костянтин Павлишин. Спортсмени нагороджені грошовими преміями федерації дзюдо Молдови.

Нагадаємо, коломийський боксер виборов срібло на Чемпіонаті Європи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!