У нас завжди про вибори говорять лише з наближенням самих виробів, – експерт Денис Ковриженко

Сьогодні, 7 березня, в Івано-Франківську відбулася публічна дискусія “Виборча Реформа Challenge”. Темою сьогоднішнього обговорення є Напрями реформування виборчої системи в Україні.

В Івано-Франківську відбувається вже 5 обговорення, організатори планують зібрати усі регіони, схожі дискусії відбувалися в інших містах України. Як розповів Денис Ковриженко, старший радник з юридичних питань IFES – Україна, дискусія спрямована на те, щоб зібрати позиції працівників області щодо того, як проводити наступні вироби. Пізніше ці думки та ідеї будуть передані до Парламенту.”У нас завжди про вибори говорять лише з наближенням самих виробів. Ці дискусії спрямовані на те, щоб тримати політиків в тонусі і змусити їх говорити про вибори ще до початку виборчого процесу”, – зазначив Денис Ковриженко.

На зустрічі розповіли про виборчі системи в Україні, недоліки цих систем, також окреслили основні помилки як політиків, так і виборців. Зокрема, йшлося про впровадження урядом пропорційної системи з відкритими списками, її плюси та мінуси, шляхи реалізації.

“Є багато проблем, пов’язаних з цими списками, люди не до кінця розуміють, як це працює і куди йде їхній голос – виборцям потрібно це пояснювати”, зазначив старший радник з юридичних питань IFES – Україна.

У нас завжди про вибори говорять лише з наближенням самих виборів.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!