У Печеніжинській ОТГ нагородили переможців програми “Бюджет участі”

На сесії Печеніжинської ОТГ голова об’єднаної громади Ігор Довірак урочисто вручив сертифікати переможцям програми “Бюджет участі”.

Бюджет участі, або громадський бюджет – це спосіб залучення ініціативних громадян до розподілу бюджетних коштів, інформує “Дзеркало Меdia”.

На реалізацію бюджету участі рада Печеніжинської ОТГ виділила 100 тисяч гривень. Свої проекти подали на затвердження 19 мешканців громади. 6 проектів відхилено. Шляхом голосування мешканців ОТГ найбільше голосів отримали 10 проектів. На втілення кожного проекту буде виділено по 10 тисяч гривень.

Найбільшу кількість голосів, причому з різних сіл об’єднаної громади, отримали проекти установлення тренажеру для занять скелелазінням у Княждворі, будівництво відпочинкового майданчика біля ФАПу в Сопові, реконструкція стадіону в Марківцях, там же – благоустрій центральної площі, “Літературна кав’ярня” в Печеніжині та інші.

У голосуванні взяли участь шість відсотків мешканців ОТГ. У цифрах картина така: з 19 тисяч мешканців Печеніжинської ОТГ проголосувало 893 особи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!