У Підмихайлі для нової амбулаторії придбають ще й автомобіль

У Підмихайлі чекають на будівництво нової амбулаторії моно-практики , але не на чотири лікарі як планувалось раніше, а на два.

Сільський голова Богдан Мазур каже, що це пов’язано з кількістю населення у селі. «Треба щоб було до 10 тисяч населення, а у нас є 6 тисяч. Але ми можемо мати і більше лікарів, лиш би наших власних коштів ставало на їхнє утримання. Там кабінетів буде багато», — акцентує війт.

Амбулаторія справді має бути досить просторою. У тендерній документації зазначено, що будуватимуть «одноповерхову будівлю складної форми в плані з двохскатним дахом». Двері та вікна — металопластикові, енергозберігаючі, з п’ятикамерними профілями та двохкамерними склопакетами. Внутрішні поверхні стін обіцяють оздобити керамічною плиткою. Електричний котел забезпечить амбулаторії теплопостачання, свердловина та бойлери — холодну і гарячу воду.

«Амбулаторію будуватиме київська фірма. Я вже підписав дозвіл на початок будівництва», — уточнив Богдан Мазур.

Голова Калуської РДА Іван Данів повідомив ще одну приємну для мешканців села звістку. За його словами, для цієї амбулаторії придбають новий автомобіль. «Обласна рада вже схвалила відповідне рішення. Незабаром буде оголошено тендер», — наголосив він.

Нагадаємо, що наразі медики в Підмихайлі туляться у старій сільській хаті, а автомобіль «швидкої» тут чергує лише двічі на тиждень. Будівництво нової амбулаторії в селі обійдеться у понад 5,6 млн гривень. Фінансування  будівництва має відбуватися за рахунок субвенції з держбюджету. Загалом на території Івано-Франківської області, згідно з переліком проектів та заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, має бути збудовано 26 нових амбулаторій. Більше про це читайте у матеріалі kalushnews.city.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!