У рамках фестивалю «Прикарпатська весна 2017» Богдан Губаль представить виставку гобеленів 

  Завтра, 20 квітня, о 1830 у залі Івано-Франківської обласної філармонії Богдан Губаль представить виставку гобеленів у рамках фестивалю професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна 2017».

Представлені твори різних періодів творчості Богдана Губаля,  як класичний гладкотканий гобелен («Святковий Космач», «Дійство», «Ой, не течи, вода, так швидко…»), так і експериментальний текстиль, а саме, «Чумацький шлях», «Музика гір». Автор в деякі періоди своєї творчості  працює з обмеженою палітрою кольорів від чистої графіки на білому тлі до білого кольору на білому, до них належить такі гобелени: «Динаміка вітру», «Одна мить», «Розп’яття», «Княжа гора». Часто чергуються гобелени з великою поліхромією: «Берегиня», «Дійство».

 «Гобелени одного з найталановитіших представників львівської школи Богдана Губаля, який працює на Івано-Франківщині, позначені високою живописно-пластичною культурою, засвідчують пошуки митцем власного коріння на рідній землі. У його роботах поєднано колористичні абстракції з умовно-фігуративними зображеннями, новаторський підхід до матеріалу з глибинним розумінням національних традицій. Це дає змогу створювати експресивні роботи нового звучання…»

Високу оцінку творам Б. Губаля дали відомі мистецтвознавці Тетяна Кара-Васильєва і Зоя Чегусова у книзі «Декоративне мистецтво України ХХ століття».

Гобелени Богдана Губаля інтер’єрні, тому часто застосовуються в оформленні житлових і громадських інтер’єрів. Дана виставка дає повне уявлення про різносторонність та різноплановість творчої роботи і, одночасно, показує творчий почерк мистця, творче кредо якого: «Вічний рух і одна мить».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!