У Росії школярі жорстоко побили однокласника за те, що він із Прикарпаття (ВІДЕО)

У російському селищі Велика Іжора Ломоносовського району Ленінградської області однокласники жорстоко побили хлопчика, який народився на Прикарпатті, а відео знущання зняли на телефон і виклали в інтернет.

Відповідне відео оприлюднило російське інтернет-видання 47news.

На кадрах видно, як 12-річного учня б’ють і ногами, і руками по голові інші підлітки. За матеріалами видання, матір хлопчика розказала, що її сина лупцюють у школі регулярно, бо він народився в Івано-Франківській області України, пише 24 канал.

Жінка розповіла, що однокласники постійно обзивають його “хохлом” та “ізгоєм”, незважаючи на те, що він вчиться в російській школі з першого класу, а батько хлопчика служить у російській армії.

“Ми синові сказали в бійки не вплутуватися і не відповідати. Коли він приходив з синцями, то нічого не говорив. Але в той день повернувся сильно побитим, і я пішла в школу. Там мені показали відео. Діти знімають таке і викладають в інтернет”, – розповіла мама школяра.

Вона також додала, що після цієї бійки вчителі відправили хлопчика додому, навіть не подзвонивши ні їй, ні батькові. Директор школи, коментуючи бійку, запропонувала журналістам “не роздувати” ситуацію.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!