У Старих Кривотулах відбувся щорічний турнір пам’яті воїна-афганця Петра Майстра

• 9 травня в Старих Кривотулах свято було подвійним. Окрім річниці перемоги над нацизмом громада села традиційно відзначала вже 37 річницю з часу заснування футбольного турніру пам’яті воїна-афганця Петра Майстра, уродженця і жителя цього села.

За переможні Кубки у футболі та волейболі змагалися команди з Отинії Коломийського району, Старих і Нових Кривотул, Слобідки, а також місцева молодіжна команда. У турнірі з шахів змагалися всі охочі до цього виду спортивно-інтелектуальної гри.

Після завершення змагань відбулася церемонія нагородження: переможці у футболі та волейболі за зайняті перші місця отримали Кубки. Команди-учасники змагань були нагороджені грамотами, а гравці одержали медалі. За зайняте перше місце в чемпіонаті Тисменицького району з волейболу сезону 2017-2018 команда “Колос” зі Старих Кривотул одержала Диплом від Тисменицького РР ФСТ “Колос”.

В результаті запальних змагань перше місце як у футболі, так і у волейболі здобула команда ветеранів із села Старі Кривотули.

Довідково:

Турнір пам’яті Петра Майстра започаткований в 1986 році і проводиться щорічно. Це один із перших турнірів не тільки в області, а й в Україні. Спочатку він був вуличним, згодом став районним, а далі набув міжрайонного масштабу.

Петро Майстер, уродженець с. Старі Кривотули, загинув на війні в Афганістані у 19-річному віці. Посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки.