У тенета можуть потрапити й ваші діти: Марцінків дорікнув поліції через наркотики

Сьогодні, 20 березня, під час оперативної наради міський голова Івано-Франківська обурився бездіяльністю поліції щодо вживання наркотиків та алкоголю неповнолітніми.

Керівник патрульної поліції в області Олег Костенко поцікавився у міського голови Руслана Марцінківа – що робити з людьми, які на вокзалі порушують громадський порядок чи розповсюджують наркотики? Мовляв, їх притягують, наприклад, до адмінвідповідальності, але вони не платять ті штрафи та й тримати їх немає де.

Заступник начальника відділу Івано-Франківського поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Гаврилаш підтримав колегу. За його словами, людей, які сплять чи лежать на вокзалі, не можна притягнути до будь-якої відповідальності, а куди їх подіти – ніхто не знає.

«Вони можуть навіть взяти картонку, постелити перед адмінбудинком і тут лежати. Ніхто їм не заборонить це робити», – додав він.

Однак міський голова Руслан Марцінків поцікавився у правоохоронців, чому вони не припиняють продаж наркотиків та алкоголю в школах неповнолітнім.

«Якщо є у вільному доступі алкоголь і наркотики, і діти про це знають, то це біда. Про це відомо усім, крім тих, хто мав би це припинити. В Кухарука немає повноважень припинити торівлю наркотиків в школі чи продаж алкоголю. А у вас вони є, проте ви займаєтесь тим, що трясете міську раду, зайняті забудовами, а з тим нічого не робите. Але палиця має два кінці; у вас також є діти і внуки, тому колись вони можуть потрапити в ті тенета», – зазначив Марцніків та додав, що не говорить про когось конкретного, а про систему загалом.

Також він пригадав, що коли “Варта” повідомила про те, що в Бастіоні діти масово вживають алкоголь та наркотики, і це підтвердили продавці, то поліція одразу почала їх “трясти”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!