У Тернополі намалювали перший мурал

Велетенський портрет митрополита Андрея Шептицького презентували тернополянам.

Намалювали лідера греко-католицької церкви на фасаді будинку на вулиці Брюкнера, аби той виходив на архикатедральний собор. Роботу виконали одеські художники з команди M97 project, інформує beztaby.te.ua.

«В межах фестивалю АрТерВізія ми змогли довершити цього року малюнок. Його розпочали наносити ще минулого року, але через розбіжності в побажаннях мешканців будинку, на якому малювали мурал, ми призупинили роботу. Цього року ми вже запропонували ескіз мешканцям будинку, які були проти. Вони внесли деякі поправки. Ми врахували їх і в злагоді закінчили мурал. Головна проблема була у підборі кольорів», – каже організатор фестивалю АртТерВізія Олександра Стопник.

Жителі будинку на Брюкнера були на відкритті і подякували організаторам творчого проекту. Перший тернопільський мурал сьогодні ж освятили.

«Нехай зображення митрополита Андрея послужить для тернополян і гостей. Щоб вони, цікавлячись ним, звертали увагу на цитату «Наш прапор – це прапор любові». Вона говорить про саму суть української свідомості: ми хочемо жити в мирі», – зазначив після освячення зображення отець Андрій Янішевський.

Нагадаємо, Франківець Сергій Грех розповів журналісту «Галицького кореспонденту», що лише 15 хвилин назад він з Віталієм Грехом закінчили малювати мурал у місті Харкові на стіні заводу «Турбоатом» в рамках мистецького фестивалю «ГаліціяКульт».

sheptickij-655x333

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!