У Тлумачі відбувся обласний фестиваль гумору і сатири

До релігійного свята Апостола Андрія Первозванного у Тлумачі пройшов традиційний обласний фестиваль гумору і сатири «Андрея – 2016» за участю провідних галицьких гумористів та співаків.

Фестиваль з 1992 року дарує містянам та гостям районного центру позитивні емоції та хороший настрій. Цього разу фестиваль «Андрея» був проведений після трирічної перерви.

Передував фестивалю обласний конкурс виконавців гумору імені Павла Глазового, в якому взяли участь 22 артисти розмовного жанру. За результатами відкритого голосування та за кількістю оцінок Гран-прі отримав Ярослав Люльчак із селища Перегінськ Рожнятівського району, першу премію здобули Діана Рокочук та Андрій Соколов з села Гончарів Тлумацького району, другу – Ольга Крупка із села Пуків Рогатинського району та Микола Мацьків з Івано-Франківська, а третю – Ірина Шевела із села Старі Скоморохи Галицького району, Богдан Смольський з Вістова Калуського району та Микола Попович із села Петранка Рожнятівського району.

Учасники та переможці конкурсу отримали грамоти управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття та відділу культури РДА.

Переможці конкурсу представили свої номери і у фестивальному дійстві. У концертній програмі також взяли участь сімейний дует Мар’яни та Михайла Гардаманів, солісти Роман Бойчук та Анатолій Голубчак, учасники клубу спортивного танцю «Діамант» з м. Івано-Франківська Юрій Боднарчук та Анастасія Курилів, гумористичний гурт «Бабо-стріляй» із села Олеша Тлумацького району, естрадні виконавці Ігор Чепіль, Ярослав Люльчак, заслужені артисти України Володимир Пушкар і Микола Савчук, самодіяльна поетеса-гуморист Галина Симчич, народний артист України Гриць Драпак.

 

Нагадаємо, На Городенківщині відбувся фестиваль «Повір у себе!»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!