У центрі Івано-Франківська студенти влаштували “Науковий пікнік”

В Івано-Франківську на площі Ринок, у рамках святкування 355-річчя з дня заснування міста, відбувся науково-популярний захід – «Науковий пікнік». Організували та провели свято для мешканців та гостей обласного центру викладачі, аспіранти та студенти університету.

Наукові пікніки – це демонстраційні інтерактивні експерименти для всіх бажаючих долучитися до таємниць науки. При цьому науково-просвітницька робота поєднується із грою та навчанням, інформує прес-служба вузу.

Прикарпатський національний університет вже другий рік поспіль проводить такий цікавий і пізнавальний захід для івано-франківців та гостей міста. Традиційно у рамках програми наукового свята дорослі та діти мали можливість побачити демонстрацію різних дослідів: з фізики – досліди з рідким азотом, з механіки, з відкритим вогнем; з біохімії – досліди з органічними елементами, можливість побачити власну модель ДНК.

Впродовж свята відвідувачі “Наукового пікніка” мали змогу не лише побачити ефектні демонстрації та майстер-класи, але й самі взяти в них участь. Варто зазначити, що найактивнішими учасниками заходу були наймолодші мешканці Івано-Франківська.

????????????????????????????????????

2

3

4

Читайте також: франківці захоплено слухали артистів Національної оперети України.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!