У Тисмениці пояснили, чому вогнеборці не завжди виїжджають на пожежі

8 лютого під час сесії міської ради виступив начальник Тисменицького райвідділу Управління ДСНС в області  Ігор Дмитрів.

Він розповів, що минулого року в районі виникла 241 пожежа, внаслідок якої загинули 5 осіб. Зокрема, у Березівці двоє дітей отруїлися чадним газом. Безпосередньо в районному центрі трапилася 21 пожежа. З них, 2 – в складських приміщеннях, 13 – в екосистемі, 2 – в господарській будівлі, 3 – в транспорті та одне загоряння ліхтаря нічного освітлення.

У районі є три пожежних частини: в Єзуполі, Ямниці та Тисмениці. Загалом є сім автомобілів, з яких три – в Тисмениці. Однак на пожежі безпосередньо з районного центру виїжджають два автомобілі.

Мешканець Тисмениці, журналіст Юрій Паливода, розповів, що минулого року повідомляв про пожежу сухої трави. Втім, йому відповіли, що машина зараз на виїзді, тому, коли звільниться, вогнеборцям повідомлять про цю пожежу.

«То що, поки їм будуть повідомляти про пожежу, моя хата може горіти?» – поцікавився Паливода.

Ігор Дмитрів пояснив, що пожежі ніхто не чекає. Якщо надходить дзвінок, то працівники виїжджають протягом хвилини. Однак, коли виїжджає один автомобіль, то у Тисмениці немає більше працівників, які могли б виїхати на пожежу на іншому автомобілі.

«Потрібний час, щоб зібрати людей. Якщо горить суха трава і будинок, то пожежники поїдуть гасить полум’я у будинку. Є пріоритет», – додав він.

Нагадаємо, що у Тисмениці пожежну частину звільнили від сплати земельного податку. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!