У Великобританії український школяр переміг на конкурсі малюнків

Роботу 12-річного Антона Шевчука визнали кращою на британському конкурсі малюнків, який організовує сайт «Look and learn». Організатори ставлять за мету створити найбільшу галерею дитячих малюнків. 

Робота Антона Шевчука, яка має назву «Перша колонія на Марсі» та стосується космічної тематики, була визнана кращою серед робіт у старшій віковій категорії, учасникам якої від 12 до 18 років, інформує global-ukraine-news.org.

Викладач Млинівської художньої школи Ірина Ковальська так пояснює концепт малюнку: «Антон зобразив там теплиці у формі піраміди та циліндру, ресторан, верхня частина якого крутиться. Але на першому плані – людина. Вона знімає з себе маску, яка належить до епохи Середньовіччя. Значення тут символічне: сучасне знімає з себе минуле. Під час роботи над малюнком Антон використовував графічну техніку. Він талановитий учень. Окрім художньої школи, займається грою на фортепіано, відвідує комп’ютерні курси та й у школі є відмінником. А за перемогу в конкурсі малюнків Антон Шевчук отримає грошову винагороду від британського сайту».

Нагадаємо, Художник з Прикарпаття вражає своїми незвичайними іконами.

zxsd7

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!