У Верховній Раді розглядають “санкції” проти Московського патріархату (трансляція)

Сьогодні, 18 травня, у Верховній Раді України розглянуть низку законопроектів щодо аграрної політики та питань культури і духовності

Як повідомляє Depo.ua, до порядку денного засідання парламенту у четвер внесено проект закону щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства.

Також розглядаються питання кримсько-татарського народу.

Крім того, нардепи мають розглянути законопроект про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких розташовані у державі, яка визнана Верховною Радою державою-агресором. Планується до розгляду і проект змін до закону “Про свободу совісті та релігійні організації” (щодо зміни релігійними громадами підлеглості). Представники УПЦ МП протестують під стінами ВРУ.

 Верховна Рада у четвер може ухвалити проект постанови про заходи щодо захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності.

У порядку денному – низка законопроектів щодо внесення змін до Кримінального кодексу України. Зокрема, нардепи мають розглянути у першому читанні проект закону щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув’язнення.

Народні депутати сьогодні також можуть ухвалити рішення про включення до порядку денного сесії урядових законопроектів щодо медичної реформи.

Нагадаємо, Верховна Рада заборонила георгіївську стрічку

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!