У Відні влаштовують Український благодійний бал

17 лютого 2018 року у Відні відбудеться Український благодійний бал. Його вже втретє організовує Товариство української молоді в Австрії.

Український благодійний бал має на меті популяризацію української культури серед австрійців та іноземців. Саме тому на балу лунатимуть українські пісні у симфонічному аранжуванні, які виконає професійний австрійський оркестр, виступатимуть українські музиканти та діджеї, проходитимуть тематичні майстер-класи, а сукні-вишиванки ведучої стануть справжньою окрасою події. Крім того, заплановане проведення благодійного аукціону та томболи з цікавими призами.

Український бал у Відні 2018 відбудеться за підтримки Міністерства інформаційної політики України та ряду міжнародних організацій та партнерів, зокрема Інституту Дунайського регіону та Центральної Європи (IDM), Українсько-австрійської Асоціації, Київської ініціативної групи “Альпбах”, OeAD-Бюро Львів, мережі магазинів “Рукавичка”, Torramma, дизайн-студії Оксани Полонець, “Укрінформ” та UA TV.

«В цей вечір в самий розпал сезону балів традиційний віденський бал переплететься з українським шармом, що зробить ваш вечір розкішно незабутнім. Пишний палац в стилі бароко ще у 18 столітті сколихав Відень грандіозними музичними подіями. Його стіни чули гру геніальних Моцарта та Гайдна. 17 лютого Palais Auersperg вкотре відкриє двері для сотні гостей, щоб провести незабутню ніч, сповнену музики, танцю, вишуканості та традицій!» – йдеться в анонсі організаторів.

Український бал у Відні відвідають VIP-персони з України та Австрії. Захід відкриватиме зірка світової оперної сцени Ольга Пасічник, серед гостей балу співачка Віденської опери Зоряна Кушплер, яка відкривала Український бал у Відні у 2017 році, письменниця Ірена Карпа, німецькомовна українська письменниця Мар’яна Гапоненко, австрійський диригент Луганського оркестру Курт Шмідт, директор Інститут Славістики Віденського університету професор Алоїс Вольдан та інші представники дипломатичної та бізнес-еліти Австрії і України. Дизайн-студія Оксани Полонець надасть ексклюзивні сукні-вишиванки для ведучої, а головним лотом аукціону стане українська вишиванка з унікальним візерунком від гуцульських майстрів. Також гості матимуть змогу поборотися за лоти від ювелірної майстерні братів Kochut, оригінальні прикраси якої представлені в магазині Eka Jewellery в самому центрі Відня, гутшайни від кондитерської еклерів та патизерії Кафе Телеграф та інші.

Як і за правилами справжніх віденських балів, Український бал у Відні відкриватимуть дебютанти. Вони танцюватимуть традиційний полонез і віденський вальс. Ба більше, у програмі майстер-класи кадрилю та сальси руеди від переможців кубків України та міжнародних конкурсів, фіналістів блекпульського фестивалю в Шанхаї українців Костянтина та Надії Панченків.

“Як і на багатьох міжнародних подіях подібного рівня, Український бал має на меті благодійні цілі: виручені кошти від аукціону та томболи підуть на дитячі будинки на сході та заході України”, – розповідає один із організаторів Українського балу Петро Амбрик.

На минулорічному балу вдалося зібрати 4 000 євро, які Товариство української молоді в Австрії передало на потреби шкіл-інтернату у м. Бережани та с. Нове Село Тернопільської області та м. Кремінна Луганської області.

Довідка: Товариство української молоді у Австрії (ТУМА) – громадська, молодіжна, неполітична та позаконфесійна організація, заснована небайдужими українцями у Відні у 2010 році.

Візією Товариства української молоді в Австрії є об’єднання української громади за межами Батьківщини. Серед інших до спектру завдань, які ставить перед собою Товариство – інформаційна підтримка українців у Австрії, реалізація проектів у сферах освіти та культури, допомога в інтеграції українців у європейське суспільство, а також організація благодійних акцій.

Більше про ТУМу та діяльність можна дізнатися на веб-сайті – www.gotuma.org/

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!