Україна вперше зможе голосувати за себе на дитячому Євробаченні-2017

Вже зовсім скоро, 26 листопада пройде фінал дитячого Євробачення-2017 в Тбілісі, де Україну представить 12-річна Анастасія Багінська.

І в цьому році вперше є можливість підтримати свою країну! Правила голосування можна подивитися за посиланням у відео – http://dropmefiles.com/HZYiE

Два місяці, а це складає практично весь період підготовки до дитячого Євробачення, конкурсанти 16-ти країн очікували найголовнішого моменту конкурсу – опублікування змінених правил голосування. І найбільшим сюрпризом став той факт, що з цього року, вперше в історії Євробачення, проголосувати можна буде за свою країну.

Для того, щоб це зробити, потрібно віддати свій голос мінімум трьом і максимум – п`ятьом учасникам інших країн. Голосування буде проходити онлайн на сайті дитячого Євробачення – https://vote.junioreurovision.tv/, а відкрито в два етапи: перший – 24 листопада з 19:00 по 26 листопада до 16:59, а другий етап – 26 листопада, одразу після онлайн виступу останнього учасника. Ця новина сколихнула абсолютно всіх учасників конкурсу і, звичайно, представницю України:
«Це так здорово, що відкрилася можливість такої рідної підтримки! Мені надіслали свої слова підтримки Діма Монатик, Джамала, Альоша, Потап, група “Open Kids”. Українські влогери і ведучі із задоволенням говорять про мою участь у конкурсі і всіляко закликають підтримати мене голосуванням! Що ще може бути краще? Але найважливіші дні попереду і, звичайно, я буду сподіватися на підтримку своєї країни! А зі свого боку зроблю все можливе, щоб привезти
перемогу!», – коментує свою участь і реакцію на зміни конкурсних правил учасниця з України Анастасія Багінська.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!