Українця Анатолія Короля нагородили найвищою цивільною відзнакою Італії (посмертно)

Президент Італії Серджо Матарелла посмертно нагородив найвищою цивільною відзнакою українця Анатолія Короля, який загинув, намагаючись запобігти пограбуванню супермаркета, повідомляє Українська правда з посиланням на сайт президента Італії.

“Президент Матарелла на пропозицію міністра внутрішніх справ Ангеліно Альфано посмертно нагородив золотою медаллю за цивільні заслуги українського будівельника Анатолія Короля, який загинув 29 серпня, намагаючись зірвати пограбування супермаркету в Кастелло ді Цистерна”, — йдеться у повідомленні.

Очікується, що Серджо Матарелла вручить нагороду родині загиблого українця 2 жовтня в президентському палаці.

“Золота медаль за цивільні заслуги” є найвищою цивільною відзнакою Італії і вручається президентом “для відзначення актів виняткової мужності”.

Нагадаємо, 38-річного українця Анатолія Короля застрелили у місті Кастелло-ді-Цистерна, в провінції Неаполя. Виходячи з супермаркету, чоловік помітив злочинців і, залишивши свої покупки і візочок з дитиною біля входу, повернувся в магазин, щоб спробувати зупинити пограбування.

Українець кинувся на одного з грабіжників, який погрожував касирові пістолетом, в цей момент інший злочинець вистрілив чоловікові в груди і ногу кілька разів.

Поліція Італії затримала злочинців. Вбивцями виявилися двоє братів 32 і 20 років. Вони в усьому зізналися.

!fullsize

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!