Українська Добровольча Армія займатиметься обороною Прикарпаття

Днями на Прикарпатті створили обласний Територіальний загін Української Добровольчої Армії. На зібранні зачитали наказ головного штабу УДА про призначення на посаду командира ОТЗ УДА Прикарпаття Віталія Хованця, а також на посаду начальника штабу – В’ячеслава Савосюка.

Представником Головного проводу УДА на зборах був кіборг Андрій Шараскін, який проінформував членство про стратегію розвитку та завдання даних загонів. Командир ОТЗ Прикарпаття наголосив, що основні напрямки роботи Територіального загону – це зміцнення обороноздатності та безпеки нашої області, навчання людей військовій справі, обмін досвідом та співпраця з різними ветеранськими організаціями й силовими структурами, підготовка людей до роботи по охороні громадського порядку, а при потребі – підготовка людей до виїзду в бойові батальйони, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, Командувач УДА Дмитро Ярош оголосив 2018-й рік – роком створення Територіальних загонів УДА в тилових областях України. Прикарпатський загін є п’ятим, адже уже створені Дніпровський, Одеський, Херсонський та Львівський загони.

Читайте також: Франківська влада допоможе з поїздками для дітей учасників АТО

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!