Українських поліцейських запросили на зустріч з Президентом США

Делегацію Національної поліції України, яка вже третій день бере участь у щорічній конференції Міжнародної асоціації керівників поліції, запросили на зустріч з президентом США Дональдом Трампом. Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що незважаючи на розташування, чисельність та інші відмінності, проблеми поліцейських підрозділів дуже схожі.

За словами глави Національної поліції, Президент Америки привітав всіх учасників іноземних делегацій, але, насамперед, подякував поліцейським і їхнім сім’ям.

Сергій Князєв наголосив, що під час зустрічі простежувався чіткій, зрозумілий усім, меседж: підтримуєш поліцію – підтримуєш порядок.

Також йшлося і про проблемні питання боротьби американських поліцейських зі злочинністю, зокрема – зростання насильницьких злочинів, необхідності продовжити очищення вулиць від ОЗГ та протидії наркозлочинам. Відтак за словами Президента США,  боротьба із злочинами буде більш ефективніша за умови підтримки поліції суспільством.

«Для Америки, як і для України, тема травмування поліцейських дуже болюча. За словами Президента Америки, в 2016 році в країні кожні 9 хвилин відбувався напад на поліцейського », – зазначив Сергій Князєв.

За словами очільника Нацполіції України, найбільший відгук та овації у поліцейських більш ніж 100 країн зірвала теза: поліція захищає людей, але деякі політики навмисно очорнюють в пресі роботу поліцейських, і це потрібно негайно припинити.

«Переконався, незважаючи на розташування, чисельність та інші відмінності, наші проблеми дуже схожі»,- зазначив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!