Український нардеп оголосив голодування через львівське сміття

Український політик, народний депутат України 8-го скликання, керівник парламентської фракції “Самопоміч” Олег Березюк оголосив голодування через ситуацію з львівським сміттям.

Про це він оголосив у понеділок на погоджувальній нараді, після чого покинув захід, пишуть ВВС Україна.

За його словами, він пішов на такий крок, “протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терпеливі та толерантні до влади, бо вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається”.

“Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні у державі я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв екстраординарне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати у ХХІ столітті тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні”, – заявив Олег Березюк.

Раніше мер Львова повідомив, що наразі зі Львова немає куди вивезти 8,5 тис. тонн сміття.

Львівська міська влада звернулася до президента і прем’єра з проханням зарадити ситуації.

Наприкінці травня минулого року на звалищі, куди звозили відходи зі Львова, сталась велика пожежа. Тоді загинули троє пожежників та еколог.

Після пожежі Львів припинив вивозити сміття в Грибовичі. Андрій Садовий неодноразово звертався по допомогу до керівників інших регіонів країни, однак більшість з них не мають можливості приймати додаткові обсяги сміття через технічний стан полігонів.

Тоді ж повідомляли, що львівська влада мала підписати угоду з французькою компанією Egis про виготовлення проекту “сучасного сміттєпереробного комплексу”.

За даними Львівської міськради, щодня місто продукує 650-700 тонн сміття.

Водночас Кабмін заперечує звинувачення зі сторони львівської міської влади у нібито перешкоджанні вивезення сміття зі Львова.

Нагадаємо, Калуш відмовився приймати львівське сміття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!