Українці вперше стали чемпіонами світу з футболу (ОГЛЯД ГОЛІВ)

• є15 червня Збірна України U-20 стала чемпіоном світу з футболу. У фінальному матчі хлопці з рахунком 3:1 обіграли збірну Південної Кореї, передає УНІАН.

Українці пропустили вже на 5-й хвилині гри. Данило Безкоровайний збив суперника на лінії штрафного майданчика, арбітр переглянув відеоповтор і призначив пенальті. Воротар збірної Андрій Лунін не врятував – Лі Кан Ін впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Відігратися українцям вдалося на 34-й хвилині. Стандарт у штрафному південнокорейської збірної завершився голом Владислава Супряги, який розвернувся і відправив м’яч у нижній кут воріт.

На 52-й хвилині Супряга оформив дубль – після пасу Юхима Коноплі нападник “Динамо” вийшов на голкіпера і низом пробив у дальній кут.

На 70-й хвилині збірну України врятував Лунін – голкіпер зреагував на удар головою з близької відстані, після чого м’яч ще й влучив у поперечину.

В кінці матчу Георгій Цітаїшвілі протягнув м’яч зі своєї половини поля і точно пробив у дальній кут, поставивши крапку у матчі – 3:1.

Збірна України U-20 вперше стала чемпіоном світу. На світовій першості українська збірна виграла шість матчів з семи, а ще в одному зіграла внічию.