“Укрлендфармінг” Бахматюка увійшов до рейтингу кращих роботодавців України

Агрохолдинг Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка увійшов до щорічного рейтингу кращих роботодавців України за версією видання «Фокус».

Редакція обирала найкращих роботодавців – підприємств 10 галузей економіки, що формують ВВП нашої країни. Відзначались підприємства, у яких збалансований рівень зарплати і можливості кар’єрного росту.

Так, Укрлендфармінг відзначений серед трьох підприємств агросектору – найкращих роботодавців, як компанія, що надає хороші можливості для кар’єри молодим спеціалістам, оскільки в агрохолдингу передбачена програма стажування студентів четвертих та п’ятих курсів. Після її успішного проходження молодих фахівців працевлаштовують га підприємствах агрохолдингу.

Як найкращі роботодавці в інших галузях в рейтингу відзначені такі компанії як Райффайзен Банк Аваль, Нафтогаз України, Coca cola, ДТЕК, METRO Cash & Carry та інші.

Група компаній Укрлендфармінг – це вертикально інтегрований агрохолдніг, що володіє земельну банком площею 570 тис. га. Компанія експортує продукцію в 40 країн. Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) управляє більш ніж 300 підприємствами в 600 населених пунктах країни і є одним з найбільших платників податків в Україні.  На підприємствах групи компаній працюють понад 5 тис. осіб.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!