Урочистості і нагороди: Як в ІФНМУ святкували випускний студенти-фармацевти

У п’ятницю, 15 червня, в концертній залі обласної філармонії відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Буквально кілька днів тому завершилась державна атестація випускників фармацевтичного факультету. Студенти склали ліцензійний іспит «Крок-2. Фармація», захищали дипломні роботи і мали практично-орієнтований державний іспит. Дві студентки, Лілія Євтушок і Катерина Стефанишин, отримали дипломи з відзнакою, передає прес-служба ІФНМУ.

«Сьогодні ми відкладаємо всі наші справи, турботи, і приходимо розділити радість з нашими випускниками і вручити їм довгоочікуваний диплом, — говорить професор Микола Рожко. — Фармацевтичний факультет є наймолодшим в нашому університеті, і саме з нього починаються урочисті Вчені ради. Ми його найбільше любимо, плекаємо та опікуємося. Сподіваюся, нинішні випускники гідно нестимуть честь нашої Alma Mater».

«Ми впевнені в тому, що ви станете хорошими фахівцями, — звернулась до випускників в.о. ректора професор Ганна Ерстенюк. — Перед вами починається непростий шлях служіння людям. Першим, кого бачать пацієнти, переступаючи поріг медичного закладу — є особа. І тими особами, привітними, мудрими, готовими допомогти, будете ви. Сподіваємося, ви будете достойним прикладом для оточуючих».

Нагадаємо, Студенти Франківського медуніверситету перемогли у змаганнях з баскетболу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!