Увірвався терпець: на Снятинщині протестують проти бездоріжжя (ФОТО)

Сьогодні, 5 липня, мешканці села Стецева перекрили дорогу Снятин – Городенка.

Мешканець села Микола Федоляк розповідає, що цю дорогу ніколи не ремонтують. Обїжджати ями вже немає як.

Водії нарікають, що через погану дорогу змушені постійно ремонтувати її. Тож мешканцям увірвався терпець і вони вдалися до крайнощів.

Понад півсотні людей постійно ходять по пішохідному переходу. Про акцію вони заздалегідь повідомили владу. З обох боків стоїть поліція.

За словами пана Миколи, тут дуже інтенсивний рух. Цією дорогою їдуть на Городенку, Снятин, Чернівці. Втім у Снятині та Городенці поліція повідомляє водіям про перекриття і направляє їх об’їзними шляхами. Тому в Стецеві майже немає заторів.

Дорогу перекривають від 07.00, однак ще досі ніхто з районної влади до людей не приїхав. Втім вони налаштовані рішуче. Кажуть, сьогодні акція попереджувальна. Якщо до них не дослухаються, то обіцяють перекрити дорогу в Снятині.

У затори потрапили поляки, які їдуть  у Румунію на фестиваль. Вони кажуть, що в шоці і таких ям ще ніколи не бачили. Вважають, що такі дороги великий сором для влади. Вони дуже довго просили протестувальників пропустити їх, оскільки спізнюються. Зрештою їх таки пропустили.

Один з мешканців їхав долучитися до протесту, але пробив по дорозі колесо. Зрештою до громади приїхав представник служби автомобільних доріг. Він дуже довго відмовлявся представитись на прохання громади проте згодом таки сказав, що він Богдан Пасічник і приїхав складати кошторис на ремонт.

Дорогу перекрили ще о 07.00, проте від цього часу ніхто з влади до протестувальників так і не приїхав. Людей це обурило ще більше, тому обіцяють стояти доти, поки не побачать техніку.  “Будемо стояти до кінця”, – підкреслює місцевий мешканець Микола Федоляк.

Нагадаємо, нещодавно у Делятині активісти перекривади дорогу, через що утворився десятикілометровий затор. Таким чином люди вимагали ремонту автошляху Яблунів-Делятин.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!