В ІФНМУ влаштували свято для кращих студентів

Напередодні новорічних свят в Івано-Франківському національному медичному університеті вже традиційно вшановують кращих студентів вишу. Не став винятком і цей рік.

Цьогорічне нагородження студентів було навіть більшим, ніж попередні. Зібралися члени Студентського наукового товариства, Студентського парламенту, Європейської медичної студентської асоціації (EMSA), кращі учасники художньої самодіяльності, кращі спортсмени.

«Це наш студентський бомонд, кращі з кращих, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Такі святкування, спілкування завжди приємні. Ми дякуємо їм за те, що вони такі активні, працьовиті та відповідальні. Це рупор нашого університету на всю Україну».

Ректор і перший проректор разом із науковим керівником Студентського наукового товариства, професором Наталією Воронич-Семченко вручили студентам пам’ятні грамоти. Після нагородження активісти художньої самодіяльності представили присутнім невелику, але дуже душевну концертну програму, повідомляє прес-служба університету.

«Направду у великій університетській родині є старші, виважені, а є ті, котрі подають ідеї, і це, власне, наші студенти, — звернулась до головних героїв вечора Ганна Ерстенюк. — Ідеї, які ви подаєте, завжди цікаві, вартують підтримки і похвали. Дякуємо вам за те, що ви є, за вашу креативність, за те, що не даєте сумувати своїм викладачам. Все те, що ви робите сьогодні, вчора, і зробите в майбутньому, – це нові сторінки в історії нашого з вами університету!».

Під час святкового дійства присутні дізналися про кілька нових здобутків студентства ІФНМУ. Троє талановитих студентів-медиків днями стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю «Ліра Гіппократа». Інша група студентів здобула призові місця на конкурсі професійної студентської майстерності в Харкові.

Читайте також: Школи та садки Івано-Франківська не обладнані протипожежними засобами

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!