В ІФНТУНГ впроваджують інженерну освітню програму європейського рівня

  • В ІФНТУНГ впроваджують першу в Івано-Франківську інженерну освітню програму європейського рівня «Інженерія відновлюваної енергетики»

    Вона поєднує сучасні підходи у викладанні, індивідуальну траєкторію освіти (студент обирає 25% дисциплін), матеріальну базу з європейським обладнанням. А ще це викладачі-практики, дуальна освіта, комфортні умови для навчання, орієнтація на вимоги стейкхолдерів, участь в міжнародних проєктах.

    Суть програми – синергія знань із сучасних трендів у сфері відновлюваної енергетики та інформаційно-вимірювальних систем спільно із найбільш затребуваними м’якими навичками (критичне мислення, креативність, комунікації та командна робота). А також – підготовка висококваліфікованих фахівців на високому професійному рівні з залученням викладачів-практиків та інтенсивною апробацією здобутих знань на виробництві.

    “Освітня програма «Інженерія відновлюваної енергетики» розроблена на вимогу часу, адже попит на фахівців, які здатні розв’язувати задачі, пов’язані із розробленням, проектуванням та експлуатуванням систем відновлюваної енергетики та пов’язаних інформаційно-вимірювальних систем та пристроїв, зростає і буде зростати. Це пов’язано зі збільшенням кількості об’єктів відновлюваної енергетики в Україні, яке, в свою чергу, потребує фахівців належного рівня, яких ми і будемо готувати на кафедрі енергетичного менеджменту та технічної діагностики”, – каже гарант програми, проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, професор Максим Карпаш.

    Окрім актуальності обраного фаху, студентам забезпечені комфортні умови для навчання та дозвілля. Так, навчальні лабораторії кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики обладнані усіма необхідними мультимедійними засобами та швидким доступом до мережі Інтернет через WiFi.

    Також для якісної інженерної освіти просто необхідна сучасна лабораторно-практична база, яка на 100% забезпечує навчальний процес. Тут є все необхідне: дахова навчальна мережева сонячна електростанція, лабораторія відновлюваної енергетики, навчально-науковий полігон для технічної діагностики підземних комунікацій тощо.

    Окрім навчального процесу, для студентів уже передбачені стажування в університетах Угорщини, Словаччини, Румунії та Польщі на підставі чинних угод. Також ведуться домовленості щодо стажувань і практик у Бельгії та Норвегії.

    Читайте також: Франківські студенти зустрілися з заступником міністра освіти і науки

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!