В Івано-Франківській ОДА розповіли про чотири нові смерті від COVID-19

Сьогодні, 8 квітня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Наталія Дьоміна, лікарка-інфекціоністка з обласної клінічної інфекційної лікарні та керівниця інформаційно-аналітичного центру при ОДА, розповіла про чотири нові смертельні випадки COVID-19, які за добу підтвердилися лабораторно.

“60-річного мешканця Галицького району госпіталізували до МКЛ №1 в Івано-Франківську. В Рожнятівський райлікарні помер 82-річний чоловік. Мешканець Івано-Франківська, 89 років, помер у центральній міській лікарні. Ще один чоловік віком 40 років помер у Калуській ЦРЛ. Усі четверо померлих осіб мали важку супутню патологію”, – сказала Наталія Дьоміна.

Всі померлі були у відділеннях інтенсивної терапії. У трьох із них ПЛР-тест підтвердив коронавірус ще при житті, і лише в одного – посмертно. 

Т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів додав, що у всіх цих випадках люди надто пізно зверталися до лікарів, займалися самолікуванням.

“Була блискавична форма захворювання і супутні хвороби. Людям, які їх мають і ще й підхоплюють коронавірус, дуже важко вийти з такого стану. Часто це закінчується летально. Тому ще раз закликаю всіх – звертайтеся до своїх лікарів при перших же симптомах”, – зазначив Федорів.

Нагадаємо, станом на 9:00 8 квітня в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні. На Прикарпатті при цьому – 198 випадків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!