В Івано-Франківському обласному госпіталі для ветеранів найменша кількість ліжок в Україні

Про це йшлося сьогодні, 8 червня, на засіданні постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики та з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

Головний лікар Івано-Франківського обласного госпіталю ветеранів війни Володимир Федоришин зазначив, що у їхньому закладі найменша кількість ліжок, в той час як час зайнятості ліжок один із найменших.

«У 2018 році значно покращилася оплата праці, але в той самий час стало значно менше витрат на медикаменти. Якщо говорити про зубопротезування за рік ми пролікували 103 ветерани війни з міста та районів», – зазначив Володимир Федоришин.

2017 рік було проліковано 800 ветеранів війни, половина з них – атовці. Майже 11 500 осіб амбулаторно прийняли допомогу.

За рік змінилася і структура закладу: ввели кабінет психолога, адже саме психологи та фізіотерапевти складають «кістяк» закладу. Були проведені ремонтні роботи. Допомагали і меценати,зокрема облаштували ординаторську.

Нагадаємо, у франківських лікарнях заборонили збирати “благодійні внески” готівкою

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!