В Івано-Франківську до дітей героїв АТО разом з Миколаєм завітав гурт DZIDZ’OFF

На запрошення громадської спілки «Промінь Україна» і журналу «БізнесWoman» та за партнерської підтримки Центру допомоги учасникам АТО в м.Івано-Франківську та області до Івано-Франківська приїхав гурт DZIDZ’OFF, щоб привітати з передноворічними святами та вручити подаруночки від Святого Миколая дітям напівсиротам, чиї батьки загинули під час бойових дій у зоні АТО.

img_3633

Дана зустріч із дітками проходила в Університеті Короля Данила. Впродовж години діти розказували віршики, співали, колядували і робили спільні фото, передає прес-служба громадської спілки “Промінь Україна”.

«Кожна дитина, яка сьогодні отримала подарунок від гурту DZIDZ’OFF і ГС «Промінь Україна» – це дійсно талановиті діти, які потребують особливої уваги й опіки. Ми, журнал БізнесWoman спільно з ГС «Промінь Україна» робимо все можливе, щоб для таких діток організовувати цікаве і змістовне дозвілля, свято, відпочинок. Щиро дякуємо гурту DZIDZ’OFF, що приїхали до дітей з подарунками і позитивом, а також Університету Короля Данила за надане приміщення. Дякуємо засновнику ГС «Промінь Україна» Дмитру Банаху за солодощі для дітей, а також особливе спасибі обласному Центру допомоги учасникам АТО, які постійно опікуються сім’ями та дітками учасників АТО і запросили до нас дітей, які найбільше потребують опіки і уваги. Хочемо побажати всім сім’ям щастя, добра, міцного здоров’я і нехай новорічне свято прийде в кожну родину та принесе мир Україні», – зазначила засновниця журналу БізнесWoman, координатор міжнародних проектів, генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Нагадаємо, Святий Миколай завітав в Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!