В Івано-Франківську лідери територіальних громад ділились секретами успіху

Сьогодні, 12 грудня, в Івано-Франківську розпочалось засідання круглого столу “Обмін практиками успішних ініціатив в ОТГ. Створення мережі співпраці. Проблеми плани та перспективи залучення громади до місцевих процесів”.

Присутні зібрались, щоб обговорити успіхи та проблеми громад-партнерів програми “DOBRE”, досягнення та ризики. Захід, зокрема, відвідали лідери семи громад: Білоберізької, Старобогородчанської, Верхнянської, Печеніжинської, Більшівцівської, Матеївецької та Нижньовербізької.

“Згідно з останніми дослідженнями, 39% мешканців Прикарпаття позитивно ставляться до децентралізації. Враховуючи, що ми починали з 2-3%, то це чудовий результат. Коли вся країна святкувала День місцевого самоврядування, деякі сільські голови мені казали: “Ну, ми ще рік протримаємось самі”. І я радію, що присутні тут не поділяють такої думки, а розвивають свої громади. Реформа – це будівництво хорошого, надійного фундаменту”, – розповів Богдан Кобилянський, заступник голови Івано-Франківської ОДА.

За словами присутніх, сільські ради, які ще не об’єдналися в ОТГ, все більше відстають по темпах розвитку від своїх більш прогресивних сусідів.

Голови ОТГ обмінялися досвідом, розповіли про втілені проекти у сферах благоустрою, екології, культури, мистецтва, участі громади у бюджетному процесі.

Організатором події став громадський центр “Ділові ініціативи”, регіональний партнер програми “USAID DOBRE” в Івано-Франківській області.

Читайте також: У Старобогородчанській ОТГ похвалилися досягненнями

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!