В Івано-Франківську нагородять кращих спортсменів і тренерів

Сьогодні, 15 грудня, виконавчий комітет міської ради вирішив доручити департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради провести 29 грудня о 12.00 год. в залі засідань нагородження кращих спортсменів та тренерів за підсумками 2017 року.

Директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко повинен нагородити спортсменів та тренерів грошовими преміями та нагородною атрибутикою департаменту.

Читайте також: В Івано-Франківську молодь довела, що знає історію вітчизняного футболу

СПИСОК

для нагородження спортсменів, тренерів та провідних фахівців

в галузі фізичної культури та спорту міста Івано-Франківська за підсумками роботи 2017 року

Балтажи Ольга – заслужений майстер спорту з шашок, срібна призерка чемпіонату світу з шашок-100 2017 року.

Грищук Іван – срібний призер чемпіонату світу з таеквондо 2017 року. Фокшек Олександр – кандидат в майстри спорту України з боксу, переможець та бронзовий призер кубку світусеред молоді з кікбоксингу WTKA 2017 року.

Журавель Анатолій – майстер спорту України міжнародного класу з карате, чемпіон та володар кубка Європи з кіокушин карате 2017 року.

Літанюк Валерій – майстер спорту України зі спортивної ходьби, бронзовий призер ХХІХ Літньої Всесвітньої Універсіади в командному заліку зі спортивної ходьби2017 року.

Лузан Людмила – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонка Європи з веслування на байдарках і каное 2017 року.

Поляков Віктор –майстер спорту України міжнародного класу з боксу, інтернаціональний чемпіон світу з боксу за версією WBA в другій середній вазі2017 року.

Рій Володимир – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, срібний призер ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року.

Сливінська Мар’яна – бронзова призерка чемпіонату світу з кіокушинкай карате 2017 року.

Соловей Віталій  – майстер спорту України з таеквондо,чемпіон світу з таеквондо 2017 року.

Ткачівська Соломія – бронзова призерка чемпіонату світу з сучасних танців 2017 року.

Яковин Роман – срібний призер кубку світу серед молоді з кікбоксингу WTKA 2017 року.

Юдкіна Христина – майстер спорту України зі спортивної ходьби, чемпіонка України зі спортивної ходьби на 50 км. та переможниця Міжнародного кубку «Вечірній Івано-Франківськ»2017 року.

Батомункоєв Сергій – заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, особистий тренер Людмили Лузан.

Вострецов Володимир – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з кікбоксингу, особистий тренер Олександра Фокшека.

Марзаганов Харитон – заслужений тренер України з вільної боротьби, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, особистий тренер Анатолія Журавля.

Олійник Іван – головний тренер жіночої команди дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Соловей Олег – заслужений тренер України з кікбоксингу, тренер – викладач відділення кікбоксингу дитячо-юнацької спортивної школи №2 фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Ярема Михайло – тренер-викладач відділення регбі дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!