В Івано-Франківську нагородили переможців фестивалю пінопластових фігур «СТИРО»

В Івано-Франківську закінчив свою роботу перший міжнародний фестиваль «СТИРО» – спільний івано-франківський проект з польським містом-партнером Кошаліном.

Організаторами фестивалю є мерії обох міст, навчальні заклади – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Інститут проектування Кошалінської політехніки, а також центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України та фундація архітектури з Польщі. Протягом п’яти днів на площі перед Бастіоном франківські митці та митці з інших країн Європи творитимуть скульптурні композиції з пінопласту. Фігури казкових героїв після фестивалю залишаться у Франківську і прикрасять ігрові дитячі майданчики.

Митці працювали над казковими героями. Створили всього сім скульптур. Роботи об’ємом до трьох кубічних метрів, висотою до 2,5 метрів. Скульптури кріпляться на металевий каркас.

Всі майстри, які взяли участь у фестивалі “СТИРО”, отримали пам’ятні нагороди та подарунки від міського голови Руслана Марцінківа, та Центру польської культури в Івано-Франківську. Окремі скульптори отримали й грошові винагороди від польської сторони в розмірі чотирьох тисяч гривень.

Після цього, всі скульптури будуть помальовані та розміщені на дитячих ігрових майданчиках міста.

Нагадаємо, PORTO Franko Gogolfest: театральна програма стартувала вражаючою виставою “Собача будка”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!