В Івано-Франківську нарахували 13 офіційних ринків та два – неофіційні

Сьогодні, 2 липня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада в міського голови Руслана Марцінківа.

Про організацію та впорядкування територій ринків міста розповів директор департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. За його словами, у Івано-Франківську є 15 ринків: 13 офіційних та два – неофіційні (на вулиці Вовчинецькій та ринок на «Анатоль»).

«Велика проблема, що немає на ринках смітників і тому вони викидають сміття на інші території. Чому колись на вулиці Заклинських так багато сміття, бо туди його весь час з ринку зносили», – наголосив головний комунальник міста.

Він відзначив ринок на вулиці Короля Данила ПП фірми «Вотум». За його словами, там гарно все обладнали. А от багато інших ринків необхідно облаштувати, зокрема на Петлюри та Коновальця.

Крім того, Смушак зазначив, що в Івано-Франківську є дуже багато стихійної торгівлі, наприклад, на Івана Павла ІІ, у різних місцях на Коновальця, на Тичини, Шпитальній, Тролейбусній. Посадовець пояснив, що у місті є служби, які контролюють стихійну торгівлю. Але в нас постає проблема, бо у людей не можна забирати товар. Відповідно вони знають, що за стихійну торгівлю їм нічого не буде.

«Ринок може стати родзинкою міста, але треба над цим питанням працювати. Туристи можуть до нього їздити», – наголосив Смушак.

Також міський голова зазначив, що його заступник Руслан Гайда має постійно їздити по ринках і перевіряти їх.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!