В Івано-Франківську нацгвардійцям вручили патріотичну літературу

Сьогодні, напередодні відзначення Дня Національної гвардії України, у військовій частині 1241 міста Івано-Франківська відбувся урочистий мітинг, присвячений четвертій річниці свята військовослужбовців.

З нагоди Дня Національної гвардії України прикарпатських військовослужбовців привітав радник голови обласної державної адміністрації Валерій Крецул, який подякував їм за відданість державі, патріотизм та сумлінне виконання обов’язків.

Також вони отримали близько 150 книг. Зокрема літературу патріотичного спрямування надано Івано-Франківській обласній спілці членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО для нагородження учнів – учасників  патріотичної вікторини.

До Великодніх свят буде передано підбірку історичної, краєзнавчої, художньої літератури та туристично-промоційні матеріали  про місто Івано-Франківськ та область до військового комісаріату м. Торецька, що в  Донецької області.

З нагоди свята 11 кращих військовослужбовців нагороджені почесними грамотами, відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!