В Івано-Франківську “Новий театр” покаже дві прем’єри

Сьогодні, 12 жовтня, у Франківську відбулась прес-конференція, присвячена прем’єрам від “Нового театру”.

15 жовтня відбудеться прем’єра трагікомедії “Шекспір проти Шиллера”, а 17 жовтня – драми “Ігри на задньому дворі”.

“Новий театр розпочав новий сезон і тепер ми пропонуємо вам дві прем’єри. “Ігри на задньому дворі” – вистава про співчуття, про повагу до ближніх. А взагалі магія театру у тому, що людина разом з акторами має жити іншим життя”, – розказує Тарас Бенюк, директор театру.

Щодо другої вистави, то директор наголосив, що важливо, щоб люди бачили всі проблеми цього світу, тому вони їх і показують – те як може бути, і як не може бути.

“Ми хочемо занурити людей у певну атмосферу. Коли у школі просто кажуть, що не можна так робити, воно не діє, люди мають самі розуміти, що можна робити, а чого – ні”, – наголошує Тарас Бенюк.

Він розповідає, що Новий театр покликаний подобатись, не подобаючись, тобто робити все професійно, пропускати все через душу і серце.

Вистава “Ігри на задньому дворі” орієнтована більше на молодь, вона написана за реальними фактами. Четверо підлітків “загрались” і зґвалтували 14-річну дівчину. На суді хлопців виправдали і відправили до армії. Коли дівчина розповіла свою історію, то на вулиці вийшли люди з протестами, щоб посадити хлопців за ґрати.

“У виставі порушуємо важливі питання: цинізм, жорстокість, не вміння співчувати. Думаю, що підлітки мають обов’язково побачити це”, – розповідає актор Володимир Трафійчук.

Також у лютому-березні у Новому театрі буде ставитись вистава режисера з Києва. А з оновленим складом у цьому сезоні відбудеться ще одна презентація вистави “Спи спокійно”.

Театрали презентували візуальний проект сцени, яка будується в НД “Княгинин” і директор театру сподівається, що через рік уже можа буде там працювати. В загальному сцена коштуватиме від 12 до 15 млн гривень.

“Княгинин” зараз переоблаштовується під театр. Ми стикаємося з різними технічними моментами, бо не кожен день будуєш театр. Приміщення буде оснащене новими технологіями”, – повідомляє Петро Сенчук, художник з освітлення.

Читайте також: Актор Івано-Франківського драмтеатру з’явиться на поштових марках

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!