В Івано-Франківську обмежать в’їзд у центр

Сьогодні, 31 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час засідання йшла мова про те, щоб КП «Муніципальна варта» взяла під король першу паркувальну зону, оскільки там зараз немає підприємця, який би її обслуговував.

Зокрема, виконком вирішив створити пішохідну зону з визначенням паркувальних місць у історико-архітектурній частині міста в мехах вулиць Галицька, Станіславська, Тринітарська, Шеремети, Старозамкова, Страчених Націоналістів, Вірменська, Труша, площа Ринок та майдан Шепсьцького.

Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак повідомив, що там потрібно обмежити в’їзд деякому легковому та вантажному транспорту.

«Пускаєш тільки жителів того мікрорайону і тих, хто має там власність… Опрацюйте це детальніше і всіх решта не пускайте», – звернувся до керівника «Муніципальної варти» Богдана Кухарука Руслан Марцінків.

«Це цілодобовий пост – все не так просто. Нам треба час подумати. Можливо, є якісь інші способи контролювати», – зазначив Кухарук.

На завершення Марцінків запропонував вартовим стежити за центром близько 70% часу , а решту нехай допомагає МАРС.

В’їзд у центральну частину міста дозволено:

  • спеціальному автотранспорту зі службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов’язків;
  • транспортним засобам організаторів масових заходів при наявності розпорядження міського голови або листа управління транспорту та зв’язку про забезпечення проїзду;
  • транспортним засобам власників (співвласників) квартир та фізичних осіб, які постійно проживають та зареєстровані в межах пішохідної зони при пред’явленні документа, який підтверджує реєстрацію місця проживання;
  • транспортним засобам з метою паркування їх на паркувальних майданчиках в першій парувальній зоні;

Нагадаємо, перша паркувальна зона Івано-Франківська тимчасово cтала безкоштовною

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!