В Івано-Франківську поліцейських вчать жестової мови

З 29 липня, в Івано-Франківську розпочався тренінг: «Жестова мова для поліцейських» – новий підхід в наданні поліцейських послуг людям із порушеннями слуху та/або мовлення”.

22 правоохоронці мають можливість навчатись основам жестової мови. Однозначно цей тренінг сприятиме поліцейським у їх повсякденній роботі, адже щодня вони зустрічають різних людей, котрим необхідна допомога, і їх треба почути, зрозуміти та надати допомогу, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Навчання стало можливим завдяки співпраці з громадською організацією «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст»», її директоркою Наталею Московець, яка проводить тренінг для поліцейських. Під час нього правоохоронці здобувають основні навички, необхідні для спілкування з людьми, які мають порушення слуху.

Безпека – одна з найважливіших цінностей для громадян. Декілька жестів на кшталт «Добрий день!», «Я – поліцейський», «Я хочу Вам допомогти» зможуть заспокоїти нечуючу людину та допоможуть встановити з нею контакт.

Наразі тренінг триває, поліцейські продовжують навчатися. Правоохоронці роблять все можливе, щоб кожна людина почувалася у безпеці.

Нагадаємо, з 1 серпня Нацгвардійці самостійно патрулюватимуть вулиці.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!