В Івано-Франківську представник Харчосмакової фабрики не може пояснити, чому вони вирішили будувати

В Івано-Франківську нарешті розпочався розгляд про скасування рішення міської ради від 08.07.2016 року по суті. Нагадаємо, що цим рішенням депутати дали дозвіл ПАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво.

23 грудня після розгляду кількох клопотань Івано-Франківський окружний адміністративний суд перейшов до розгляду по суті.
На суді представник Харчосмакової фабрики повідомив, що після закінчення договору оренди, вони продовжують платити орендну плату. А зараз вирішили зробити реконструкцію адміністративних будівель і розгорнуть будівництво. Очевидно, що діяльність фабрики їм уже не цікава.

Суддя поцікавився у представників фабрики: “Якщо Ви зробите ремонт, рекострукцію виробничих будівель, то в резутаті чого мають бути житлові будинки, де ж буде здійснювати виробництво?!” У відповідь представник Харчосмакової фабрики не зміг пояснити, чому він отримав дозвіл на будівництво житла, а не розвиток виробництва.

Наразі вирішується питання щодо цільового призначення землі. Дату наступного засідання суддя повідомить додатково.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!