В Івано-Франківську презентували нові мультимедійні навчальні матеріали

Сьогодні, 28 серпня, в Івано-Франківську  презентували нові мультимедійні навчально-методичні матеріали для початкової та середньої школи чернігівського видавництва “КМ Медіа”.

“Ринок ще не готовий повністю переходити від паперового видання до електронного формату. Більше того, є великі проблеми з цифровою грамотністю, особливо у старших людей”,- розповідає Євген Халімон, представник видавництва.

Думаючи про це, видавництво створило серію навчальних матеріалів, у яких поєднали і друковані, й електронні матеріали.

Переваги навчання значні: повноцінність, економія часу.

Читайте також: Підручники – у дефіциті

Виглядає підручник, як звичайна книга, відмінність у тому, що біля деяких визначень, задач тощо є QR-код. Його можна зчитати через мобільний додаток і швидко дізнатися додаткову інформацію.

Над проектом робота тривала лише рік, відео-пояснення були створені спеціально для даної програми, а не зібрані з зовнішніх джерел.

Книги з різних предметів – математика, іноземні мови, хімія, природознавство тощо, представлені кількома мовами.

“Ми робимо це для того, щоб діти швидко впоралися з проблемами і могли швидко зорієнтуватися в тому чи іншому питанні”, – зазначив Євген Халімон.

Щодо співпраці з Івано-Франківськом у видавництві зазначають, що відкриті до співпраці і з викладачами, і з дітьми, і з цілими навчальними закладами, та мають у планах багато проектів.

На жаль, поки співпраця не налагоджена з Міністерством освіти і науки, але у видавництві працюють над проблемою.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!